نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش برای خریدار با توجه به اینکه در شهر تهران باشد یا در سایر شهرها و استان‌ها متفاوت بوده و بصورت زیر دسته‌بندی می‌گردد:

سفارشات تهران:

برای سفارشات تهران ۳ گزینه برای تحویل کالا به خریدار وجود دارد:

  1. ارسال کالا با پست پیشتاز. هزینه بسته‌بندی و حمل در این روش با توجه به وزن بسته از مبلغ پایه 20000 هزار تومان شروع و بصورت خودکار محاسبه و نمایش داده خواهد شد. زمان تحویل بسته بین 3 تا 5 روز کاری خواهد بود.
  2. ارسال سریع باپیک در تهران. در صورت درخواست خریدار، کالا بعد از آماده‌سازی، با پیک برای خریدار ارسال می‌شود. زمان ارسال بعد از ثبت سفارش بین 2 تا 5 ساعت کاری بوده و هزینه ارسال توسط خریدار در محل تحویل کالا به پیک پرداخت می‌گردد.
  3. تحویل حضوری در محل فروشگاه. در صورت تمایل خریدار امکان تحویل کالا بصورت حضوری و در محل فروشگاه اینترنتی گیگاتی مهیا می‌باشد. در این مورد خریدار می‌بایست نسبت به ثبت سفارش و پرداخت مبلغ آن بصورت اینترنتی اقدام و سپس با هماهنگی به محل فروشگاه مراجعه نماید.
سفارشات سایر شهرها:

برای ارسال سفارش به سایر شهرها غیر از تهران (حتی شهرهای استان تهران)، تنها گزینه موجود در حال حاضر ارسال با پست پیشتاز می‌باشد. هزینه بسته‌بندی و حمل در این روش با توجه به وزن بسته از مبلغ پایه 20000 هزار تومان شروع و بصورت خودکار محاسبه و نمایش داده خواهد شد. زمان تحویل بسته بین 5 تا 7 روز کاری خواهد بود.

ارسال رایگان

با توجه به مبلغ خرید مشتری و با توجه به سیاست‌های فروشگاه اینترنتی گیگاتی، برای برخی از کالاها امکان ارسال رایگان وجود دارد که در اینصورت در بخش انتخاب روش حمل و نقل در صفحه تسویه حساب گزینه مربوطه نمایش داده خواهد شد.
لازم به ذکر است ارسال رایگان صرفاً بوسیله پست پیشتاز بوده و در صورت درخواست خریدار برای ارسال با روش دیگر (پیک، تیپاکس و ...) هزینه آن می‌بایست توسط خریدار پرداخت گردد.