شیوه‌های پرداخت مبلغ سفارش

پرداخت اینترنتی

کاربران فروشگاه اینترنتی گیگاتی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از درگاه‌های پرداخت اینترنتی موجود را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به صفحه پرداخت، اطلاعات لازم را وارد کنید. جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر راهنمای خرید از گیگاتی را مطالعه نمایید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:
  • شماره کارت: (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)
  • رمز دوم پویای کارت: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال‌کردن رمز پویای خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز و یا شعب بانک صادرکننده کارت خود مراجعه نمایید.
  • CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز و یا شعب بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و تاریخ انقضای کارت خود رادریافت نمایید.
اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری
  • مشتری می‌بایست صرفاً با شماره کارت بانکی که متعلق به خود (صاحب پروفایل) می‌باشد پرداخت خود را انجام دهد. مسئولیت هرگونه مغایرت در این خصوص بر عهده خریدار می‌باشد.
  • در صورتِ لزومِ عودتِ وجه به حساب مشتری، مطابق با ضوابط و مقررات قانونی و به منظور جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو (خرید با کارت سرقتی و ...)، مبلغ سفارش صرفاً به شماره حساب یا کارتی که از آن خرید و پرداخت صورت گرفته عودت خواهد شد.